Grzegorz Świątek Grzegorz Świątek

Technologią, a szczególnie urządzeniami z jabłkiem na obudowie interesuję się od 2007 roku, kiedy to kupiłem swojego pierwszego iPoda w Apple Store na nowojorskiej Piątej Alei. Atmosfera sklepu sprawiła, że po raz pierwszy „pomyślałem inaczej”.

News Blog

Apple ogłosiło dzisiaj, że premiera systemu visionOS w wersji beta odbędzie się tej jesieni. Deweloperzy będą mieć możliwość przygotowania dedykowanych aplikacji, ale w sklepie App Store dla tego systemu znajdą się także aplikacje znane z iPhone’ów i iPadów.

W serwise DigiTimes opublikowano doniesienia na temat planów firmy Apple związanych z kolejnymi modelami iPhone’ów. Firma planuje podobno wypuścić smartfony z wyświetlaczem typu microLED.

Według informacji opublikowanych w serwisie Bloomberg, premiera systemu iPadOS 16 jest opóźniona i odbędzie się dopiero w październiku, a nie jak to zwykle bywało - we wrześniu.

Ross Young, analityk firmy Display Supply Chain Consultants, poinformował ostatnio, że nowy 27-calowy monitor marki Apple pojawi się najwcześniej na początku 2023 roku.

W poprzednim tygodniu pojawiło się kilka ciekawych informacji na temat obecnych i przyszłych modeli urządzeń marki Apple. Warto także odnotować, że w tym miesiącu nastąpi ponowne otwarcie Apple Muzeum Polska.

W poprzednim tygodniu pojawiły się doniesienia o problemach z komputerami Mac, na których zainstalowany jest system macOS 12.3. Poza tym, nie zabrakło plotek o przyszłych modelach urządzeń tej marki.

W poprzednim tygodniu firma Apple udostępniła nowe wersje systemów operacyjnych, w których zaimplementowano długo wyczekiwane funkcje, między innymi Face ID z maseczką i uniwersalne sterowanie. Poza tym, pojawiło się kilka doniesień na temat przyszłych urządzeń marki Apple.

W mijającym tygodniu odbyła się prezentacja „Peek Performance”, podczas której zaprezentowano nowe modele urządzeń Apple - iPhone SE, iPad Air, Mac Studio i monitor Studio Display. Poza tym, warto także wspomnieć o działaniach związanych atakiem Rosji na Ukrainę.

W poprzednim tygodniu opublikowano kilka informacji na temat komputerów Mac, które mają pojawić się w tym roku. Nie zabrakło także doniesień na temat kolejnej generacji iPhone’ów. Co ważne, opublikowana została dla najbliższej konferencji produktowej. Trudno także nie wspomnieć o działaniach Apple związanych z napaścią Rosji na Ukrainę.

W ostatnim tygodniu opublikowano kilka ciekawych informacji na temat kolejnych generacji urządzeń marki Apple. Były także doniesienia dotyczące dobrych wynika sprzedaży iPhone’ów na amerykańskim rynku.

W mijającym tygodniu pojawiło się wiele doniesień na temat przyszłych modeli komputerów Mac. Opublikowano także informacje na temat słuchawek AirPods Max drugiej generacji. Warto także przypomnieć, że firma Apple udostępniła nowe wersje swoich systemów operacyjnych.